Svadobné fotenie od stretnutia až po album

Tak, ako vaša spoločná cesta začala stretnutím a vrcholí svadbou, tak i naša spoločná cesta bude mať svoj vrchol – fotoalbum s vašimi svadobnými fotografiami. 

01

01 – Stretnutie s fotografom

Počas osobného stretnutia s fotografom zistíte, či človek, ktorého ste si vybrali, vám povahovo sedí. Fotograf je s vami počas celého svadobného dňa a práve preto je veľmi dôležité spoznať ho ešte pred svadbou a najlepšie osobne. Počas stretnutia sa môžeme porozprávať o čomkoľvek, od vášho prvého stretnutia až po svadobný harmonogram.

02

02 – Zaslanie cenovej ponuky / Výber balíčka

Na základe nášho osobného stretnutia vám vypracujem ponuku a zašlem vám ju na prezretie v podobe balíčkov. Vy si budete môcť vybrať balíček, ktorý vám najviac vyhovuje.

03

03 – Osobné stretnutie / Finalizácia zmluvy

Vy si vyberiete vhodný balíček a ja vám následne vytvorím záväznú objednávku a zmluvu o dielo. Po podpise zmluvy oboma stranami uhradíte dohodnutý rezervačný poplatok a váš termín sa tak stane 100% záväzný

04

04 – Vytvorenie harmonogramu

Minimálne 6 mesiacov pred svadobným dňom sa dvakrát osobne alebo telefonicky spojíme, aby sme spolu vytvorili svadobný harmonogram. Počas tohto plánovania vám pomôžem naplánovať si svadobný deň tak, aby každá jedna chvíľka prebiehala s ľahkosťou.

05

05 – Svadobný deň

Vašu svadbu budem fotiť podľa toho, aký balíček si vyberiete. Budem po celý čas pri vás, aby oku fotoaparáta nič neuniklo a vy ste tak mohli spomínať na váš jedinečný spoločný deň prostredníctvom fotiek aj s vašimi blízkymi.

06

06 – Odovzdanie fotiek

Upravené fotografie vám odovzdám 15 – 30 dní po svadobnom dni prostredníctvom online galérie a neskôr aj na USB kľúči.

07

07 – Dizajn albumu

Po odovzdaní fotografií v online galérii dostanete možnosť výberu fotiek do svadobného albumu prostredníctvom online výberu fotiek.

08

08 – Vyhotovenie albumu

Svadobný fotoalbum vyrábame po finálnom schválení. Dodacia doba je 4 až 5 týždňov od potvrdenia dizajnu.

Páči sa vám spôsob, akým pracujem?