Svadba_Bratislava_Kuty_Svadobny_Fotograf_015_web

Svadba v modrom kostolíku bola neopakovateľná

Už v záhrade nevesty sme nafotili prvé krásne fotky. Neskôr sme sa presunuli do sadu Janka Kráľa, kde nám fotenie v horúcom dni spríjemňoval tieň košatých stromov. So Simonkou a Martinom sa mi v prostredí parku fotilo perfektne a to bol len začiatok!

Na svadbu v modrom kostolíku v Bratislave som sa tešil už od čias, kedy som sa vrátil na Slovensko. Táto nádherná pamiatka je jedinečná už na prvý pohľad a ani po tom, čo vojdete dnu vás nesklame. Jej atmosféra dodala svadobnému obradu neopakovateľné čaro.

Svadobná hostina sa konala v sále Tropic na Záhorí. Moderné priestory doplnené o elegantnú výzdobu boli pre tento deň dokonalou voľbou. Celý večer sa hostia výborne bavili, odviazali sa a vstup do spoločného života novomanželov poriadne oslávili.

Nevesta vyzerala nádherne. Šaty s jemnou čipkou a tenkými ramienkami doplnené o decentný rázporok od salónu Elegance for me boli skvelou voľbou. Adam Rox sa postaral o vlasy a make up. Navyše, ani ženích nezaostával. Traky, motýlik, mokasíny a drevený náramok – odvážna a originálna kombinácia. Novomanželia svoje “áno” spečatili peknými obrúčkami od malackého štúdia Ebner.

 

Koncept, kvety, dekorácie: Tropic

Svadobné šaty: Elegance for me

Obrúčky: Ebner, Malacky

Make up a vlasy: Adam Rox

DJ: Fero

Svadobný fotograf: Peter Rigo Photography

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Každá nevesta je jedinečná a má iné nároky na to, ako by mal byť jej svadobný deň zdokumentovaný.