Svadobny_priestor_Trencin_Svetle_Peter_Rigo_Photography_352_web

Editoriál – Madonna Mia – svadobný priestor Trenčín

Veľakrát mám v hlave predstavu o type fotografií, ktoré by som rád zachytil. Počas svadieb je ťažké takéto nápady zrealizovať, keďže som časovo alebo priestorovo obmedzený. Jediná možnosť ako naplniť podobné túžby fotografa je spolupráca viacerých profesionálov. Podarilo sa to počas nášho editoriálu v Trenčíne.

 

 

Svadobný svet čoskoro spozná nový priestor s názvom Madonna Mia. Bol som milo prekvapený z tohto čarovného miesta. Vďaka skleneným stenám dýcha presvetlený priestor inou atmosférou ako tmavé kaštiele. Zo svadobného stola je dokonalý výhľad na dominantu mesta, Trenčiansky hrad. Areál bude nepochybne jedným z najobľúbenejších svadobných priestorov  v tomto okolí.

 

 

Úspech svadobného editoriálu spočíva v profesionalite tímu. Kvalita konečných fotografií je výsledkom všetkých, ktorí sa na ich realizácii podieľali. Hlavná modelka svadobných šiat, Alex Bieliková, je pred fotoaparátom ako doma a s ľahkosťou pred ním dokáže pózovať. Nádherne prevedený make-up od Beauty by Adela sa dá považovať za umelecké dielo na tvárach modeliek, vďaka ktorému ich krása ešte viac vynikla.

Dokonca aj stoly v priestoroch Madonna Mia boli vkusne a precízne vyzdobené jedinečným tímom INNESSA – wedding planners & event designers. Každá kvetinka mala svoje miesto a detaily pôsobili ako zo svadobného magazínu. INNESA zabezpečuje všetky svadobné služby, čím uľahčuje mladomanželom prípravu na ich veľký deň. Prečo si ho nevychutnať bez zbytočného stresu, so zárukou profesionálneho a originálneho výsledku? Komfortný spôsob plánovania je v zahraničí bežný a konečne sa dostáva aj na slovenský trh.

 

 

Zvykol som si, že dodávatelia svadobných šiat v zahraničí mi obvykle ponúkli niekoľko z ích kúskov, pričom sa mi páčili maximálne dva. Presný opak nastal počas tohto editoriálu. Šaty nám zabezpečil svadobný salón Mirabella. Z ich siedmich nádherných kúskov sme si nevedeli vybrať. Nadčasové a elegantné šaty modelkám dokonale pristali.

Ďakujem celému tímu za bezproblémovú spoluprácu pri fotení editoriálu, ktorý bol zameraný na ukážku kvality všetkých zúčastnených dodávateľov. Každého jedného z nich zaradím medzi značky, ktoré odporúčam. Priznávam, že s takým tímom to pre mňa bola prechádzka ružovou záhradou.

 

Koncept, organizácia, kvety, kytice a dekorácie: INNESSA wedding planners & event designers
Miesto- exkluzívna svadobná sála: MADONNA MIA, Trenčín
Video: Daniel Kristl, VIDEO-SVADBA.SK
Foto: Peter Rigo Photography
Kaderníčka: Miroslava Hlinková, kaderníctvo MIRKA
Vizážistka: Adela Kubečková, BEAUTY BY ADELA
Svadobné šaty, svadobné doplnky, converse: Svadobný salón MIRABELLA, Dubnica nad Váhom
Svadobný oblek, topánky a doplnky: PÁNSKA MÓDA, Trenčín
Svadobný stylista: Roman Husárik, PÁNSKA MÓDA, Trenčín
Svadobná torta: Mária Lančinová, Cukrárska dielňa MANKA
Svadobné oznámenie, čísla na stoly: INTERESS
Svadobné poháre: INSPIRAGLASS
Ghost stoličky: BRAN MARQUEES
Hotel: MAGNUS****
Modelky: Alex Bieliková a Kamila Kallová
Model: Matej Kvasnica
Družičky: Adela Najdeková a Jarmila Martinková
Svadobné koordinátorky by INNESSA: Martina Gavendová a Mária Zlobina

 

 

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Každá nevesta je jedinečná a má iné nároky na to, ako by mal byť jej svadobný deň zdokumentovaný.