Zlatnik_svadba_Peter_Rigo_Photography_066_web

Svadba – stodola Zlatník

Fotil som už v mnohých veľkolepých priestoroch, ale to čo ma čakalo v Zlatníku, bolo naozaj príjemným prekvapením. Keď som sa približoval k dedine, obklopovali ma len lúky a nádherné hory v ich pozadí. To čo tam príroda ponúkala, stálo za to, aby som zastavil, vystúpil a nafotil, čo vidím. Vždy v presvedčení, že toto je zatiaľ najkrajšie miesto na fotku. Asi po treťom zastavení som si uvedomil, že tunajšie prostredie je očarujúce z každého uhla.

Stodola Zlatník z diaľky pripomína typický vidiecky domček. Stačil však jeden pohľad do vnútra a hneď som sa dostal do čarovného minisveta. Každý kútik mal svoju atmosféru, ktorú do priestoru vniesli dokonalé detaily. Človek mal pocit, že je súčasťou rozprávky.

Pozrite sa na svadobný príbeh Lucky a Mira.

 

Už pri príchode čakalo na mňa a moju asistentku Dominiku vrelé privítanie. Počas celej svadby sme sa cítili tak, akoby boli mladomanželia našimi dobrými priateľmi. Každá „fotomyšlienka”, ktorá mi napadla sa v tomto priestore dala hravo zrealizovať. A čo bolo ešte lepšie, aj po niekoľkých hodinách svadobných povinností boli nevesta Lucka a jej manžel Miro otvorení akémukoľvek foteniu. Často za mnou dokonca pribehli, či ešte niečo „cvakneme”. Nie je pravidlom, že sa vždy všetko podarí na 100 %, v tomto prípade sa však nebojím povedať, že svadba v stodole Zlatník si zaslúži minimálne 120 %.

Dôležitou súčasťou prípravy na tento deň bolo zladenie prostredia, výzdoby a svadobných šiat. Lucka si vybrala štúdio Yoora, kde jej zhotovili krásne šaty na mieru z ekologického materiálu. Dokonale doplnili kúzelnú atmosféru svadby. Nevestinu krásu podčiarklo jemné líčenie od make-up artistky Márie Bankovičovej. Ženích nezaostával, vo svetlom obleku s červeným motýlikom a klubúkom vyzeral perfektne. V jednoduchosti je krása – týmto motom sa riadili novomanželia aj pri výbere obrúčok zo zlatníctva PANAKS.

Fotky zo svadby najlepšie vystihujú jej výnimočnú atmosféru. Už teraz sa veľmi teším na ďaľšie naplánované svadby v tejto krásnej stodole.

 

 

Svadobný priestor: Stodola Zlatník

Svadobný obrad: Pastoračný dom sv. Františka Assiského – Bystré

Svadobné šaty: Yoora Studio

Makeup: Mária Bankovičová

Hair Stylista: Kaderníctvo Renáta

Katering: Mia Catering

Výzdoba: Stodola Zlatník

Obrúčky: PANAKS

Začepčenie: Pristaše

Zdieľajte článok

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Každá nevesta je jedinečná a má iné nároky na to, ako by mal byť jej svadobný deň zdokumentovaný.